Ekologiko Ekologiczna quinoa trójkolorowa

| Wartości odżywcze (%) | Wartości odżywcze w 100 g produktu: |
|---|---|
| tłuszcz | 6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| węglowodany | 62,5 g |
| w tym cukry | 4 g |
| białko | 15,2 g |
| błonnik | 8,2 g |
| Sól | 0,02 g |
Ekologiko Ekologiczna quinoa trójkolorowa w sklepie dodomku.pl należy do kategorii ryż. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 47 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 34,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Bio_Planet_ryz_dziki_ekologiczny/40339.html2027-04-24
Cena: 33,89 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Bio_Planet_Ryz_dziki_BIO/123379.html2027-04-24
Cena: 8,43 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_bialy/26017.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/SONKO_ryz_parboiled/26262.htmlCena: 8,59 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Sonko_ryz_bialy_dlugoziarnisty/26656.htmlSkład: ryż okrągły pełnoziarnisty* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli). Opis:Ekologiczny ryż okrągły pełnoziarnisty charakteryzuje się specyficznym arom(...)
Cena: 10,78 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Bio_Planet_Ryz_brazowy_okragly_BIO/39838.html2027-01-28
Cena: 9,22 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Bio_Planet_Ryz_bialy_dlugoziarnisty_bezglutenowy_BIO/40332.htmlCena: 16,71 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Bio_Planet_Ryz_Arborio_risotto_BIO/47665.html






Koszyk z zakupami