Kupiec ryż biały

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1460 kJ |
| Wartość energetyczna | 344 kcal |
| Tłuszcz | 0,7 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 77 g |
| - w tym cukry | <0,5 g |
| Błonnik | 2,4 g |
| Białko | 6,7 g |
| Sól | 0,02 g |
| Opakowanie 1 kg zawiera 20 porcji | |
| *Referencyjna wartość spożywcza dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 7 ocen.
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Kupiec ryż biały do kategorii ryż.
Cena: 8,59 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Sonko_ryz_bialy_dlugoziarnisty/26656.htmlCena: 17,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Bio_Planet_Ryz_Jasminowy_Bialy_Bezglutenowy_BIO/101086.htmlCena: 11,46 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Melvit_Ryz_bialy/57773.html2028-02-25
Cena: 19,25 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Melvit_Ryz_Basmati_Indie/71027.html2027-10-20
Cena: 5,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/SONKO_ryz_parboiled/26262.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_Ryz_bialy_4x100_g/27660.html






Koszyk z zakupami