Melvit Ryż biały

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżwycza suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1506 kJ/355 kcal |
| Tłuszcz | 0,4 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 80 g |
| - w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 1,5 g |
| Białko | 7,0 g |
| Sól | 0,1 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
Produkt Ryż biały firmy Melvit znajduje się w kategorii ryż, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ryż:
Cena: 8,43 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_bialy/26017.htmlCena: 8,59 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Sonko_ryz_bialy_dlugoziarnisty/26656.htmlCena: 19,25 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Melvit_Ryz_Basmati_Indie/71027.html2027-10-20
Cena: 17,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Bio_Planet_Ryz_Jasminowy_Bialy_Bezglutenowy_BIO/101086.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/SONKO_ryz_parboiled/26262.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.html






Koszyk z zakupami