Melvit Ryż Basmati Indie

| Wartości odżywcze (%) | suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1480 kJ / 349 kcal |
| Tłuszcz | 0,8 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 76 g |
| - w tym cukry | 0,2 g |
| Błonnik | 0,7 g |
| Białko | 9,0 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
Melvit Ryż Basmati Indie w sklepie dodomku.pl należy do kategorii ryż. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 47 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 8,43 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_bialy/26017.htmlCena: 8,59 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Sonko_ryz_bialy_dlugoziarnisty/26656.htmlCena: 11,46 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Melvit_Ryz_bialy/57773.html2028-02-25
Cena: 17,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Bio_Planet_Ryz_Jasminowy_Bialy_Bezglutenowy_BIO/101086.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/SONKO_ryz_parboiled/26262.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.html






Koszyk z zakupami