Cenos ryż naturalny brązowy - długi 4x100g

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1369 kJ |
| wartość energetyczna | 324 kcal |
| tłuszcz | 2,1 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,4 g |
| węglowodany | 61 g |
| w tym cukry | <1 g |
| błonnik | 13 g |
| białko | 8,5 g |
| sól | <0,01 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : bardzo dobry 4/5
Na podstawie 5 ocen.
f | 2026-01-20 16:48:47
Smaczniejszy (pulchniejszy) i tanszy niz produkt o marce Kupiec.
Produkt Ryż naturalny brązowy pełnoziarnisty firmy Cenos znajduje się w kategorii ryż, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ryż:
Cena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_Ryz_bialy_4x100_g/27660.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_naturalny_brazowy_4_torebki/30223.htmlCena: 8,49 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Sonko_ryz_basmati/38339.htmlCena: 6,11 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Melvit_ryz_parboiled_4x100/45519.htmlCena: 6,20 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Melvit_ryz_bialy_4x100/45521.html






Koszyk z zakupami