Kupiec ryż parboiled 4 torebki

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1548 kJ / 365 kcal |
| Tłuszcz | 1 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 80 g |
| - w tym cukry | 0,4 g |
| Błonnik | 1,6 g |
| Białko | 8,1 g |
| Sól | <0,01 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| Jedno opakowanie 400 g zawiera 8 porcji ryżu (50 g). |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
Kupiec ryż parboiled 4 torebki w sklepie dodomku.pl należy do kategorii ryż. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 47 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 5,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/SONKO_ryz_parboiled/26262.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_Ryz_bialy_4x100_g/27660.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_naturalny_brazowy_4_torebki/30223.htmlCena: 8,49 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Sonko_ryz_basmati/38339.htmlCena: 6,11 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Melvit_ryz_parboiled_4x100/45519.html






Koszyk z zakupami