Kupiec ryż naturalny brązowy 4 torebki

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1566 kJ / 370 kcal |
| Tłuszcz | 1,9 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 76,8 g |
| - w tym cukry | 0,8 g |
| Błonnik | 8,7 g |
| Białko | 7,1 g |
| Sól | <0,01 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| Jedno opakowanie 400 g zawiera 8 porcji ryżu (50 g). |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : bardzo dobry 3/5
Na podstawie 5 ocen.
f | 2026-01-20 16:46:30
Bardzo chciwa cena. Cenos oferuje ten sam produkt w o wiele niższej cenie i smaczniejszy.
Wyrób firmy Kupiec o nazwie Ryż naturalny brązowy został przypisany do kategorii ryż. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_Ryz_bialy_4x100_g/27660.htmlCena: 8,49 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Sonko_ryz_basmati/38339.htmlCena: 6,11 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Melvit_ryz_parboiled_4x100/45519.htmlCena: 6,20 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Melvit_ryz_bialy_4x100/45521.html






Koszyk z zakupami