Sonko ryż basmati

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1528 kJ |
| Wartość energetyczna | 360 kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,8 g |
| - kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany, w tym: | 78,9 g |
| - cukry | <0,5 g |
| Błonnik | 0,7 g |
| Białko | 8,9 g |
| Sól | 0,02 g |
| Opakowanie 400 g zawiera 8 porcji ryżu. | |
| ¹porcja (1/2 woreczka) = 50 g suchego produktu = ok. 130 g produktu po ugotowaniu w wodzie bez soli |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
Wyrób firmy Sonko o nazwie Ryż basmati został przypisany do kategorii ryż. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_Ryz_bialy_4x100_g/27660.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_naturalny_brazowy_4_torebki/30223.htmlCena: 6,11 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Melvit_ryz_parboiled_4x100/45519.htmlCena: 6,20 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Melvit_ryz_bialy_4x100/45521.html






Koszyk z zakupami