Melvit Trendy Lunch Mieszanka ryż,vermicelli,groszek,marchew,bazylia 4x80 g

ryż parboiled 85%, makaron vermicelli (z pszenicy durum) 6%, suszony zielony groszek 4%, marchew suszona 4%, bazylia 1%
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1470 kJ / 337 kcal |
| Tłuszcz | 1,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 73 g |
| w tym cukry | 3,2 g |
| Błonnik | 4,0 g |
| Białko | 9,0 g |
| Sól | 0,05 g |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
Melvit Trendy Lunch Mieszanka ryż,vermicelli,groszek,marchew,bazylia 4x80 g w sklepie dodomku.pl należy do kategorii ryż. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 47 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
tradycyjny indyjski ryż Basmati 85%, suszona fasolka szparagowa 5%, suszona papryka 5%, suszona cebula 3%, curry 2%, kurkuma.
Cena: 11,76 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Melvit_Trendy_Lunch_Mieszanka_basmati._fasolka._papryka._curry_4x80g/69696.html2027-08-26
Cena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_Ryz_bialy_4x100_g/27660.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_naturalny_brazowy_4_torebki/30223.html






Koszyk z zakupami