Cenos Ryż jaśminowy 4x100g

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1469 kJ |
| wartość energetyczna | 346 kcal |
| tłuszcz | 0,5 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,2 g |
| węglowodany | 77 g |
| w tym cukry | 0,2 g |
| błonnik | 1,5 g |
| białko | 7,6 g |
| sól | <0,01 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
Wyrób firmy Cenos o nazwie Ryż jaśminowy został przypisany do kategorii ryż. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_Ryz_bialy_4x100_g/27660.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_naturalny_brazowy_4_torebki/30223.htmlCena: 8,49 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Sonko_ryz_basmati/38339.htmlCena: 6,11 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Melvit_ryz_parboiled_4x100/45519.html






Koszyk z zakupami