Kupiec Ryż biały 4x100 g

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1460 kJ / 344 kcal |
| Tłuszcz | 0,7 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 77 g |
| - w tym cukry | <0,5 g |
| Błonnik | 2,4 g |
| Białko | 6,7 g |
| Sól | 0,02 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| Jedno opakowanie 400 g zawiera 8 porcji ryżu (50 g). |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 15 ocen.
Marek | 2026-01-21 16:13:31
Ok.
Wyrób firmy Kupiec o nazwie Ryż biały został przypisany do kategorii ryż. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_naturalny_brazowy_4_torebki/30223.htmlCena: 8,49 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Sonko_ryz_basmati/38339.htmlCena: 6,11 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Melvit_ryz_parboiled_4x100/45519.htmlCena: 6,20 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Melvit_ryz_bialy_4x100/45521.htmlCena: 4,75 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Sonko_Ryz_bialy/70582.html






Koszyk z zakupami