Melvit Ryż Basmati Indie 4x100 g

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1485 kJ / 350 kcal |
| Tłuszcz | 0,8 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 76 g |
| - w tym cukry | 0,2 g |
| Błonnik | 0,7 g |
| Białko | 9,0 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
Wyrób firmy Melvit o nazwie Ryż Basmati Indie został przypisany do kategorii ryż. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 5,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/SONKO_ryz_parboiled/26262.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_Ryz_bialy_4x100_g/27660.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_naturalny_brazowy_4_torebki/30223.htmlCena: 8,49 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Sonko_ryz_basmati/38339.html






Koszyk z zakupami