Sonko Ryż czerwony

| Wartości odżywcze (%) | na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1496 kJ |
| Wartość energetyczna | 354 kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 3,2 g |
| - kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Węglowodany, w tym: | 70,0 g |
| - cukry | 1,2 g |
| Błonnik | 4,8 g |
| Białko | 8,8 g |
| Sól | <0,01 g |
| Magnez | 93,6 mg (25%**) |
| Cynk | 1,9 mg (19%**) |
| Chrom | 10 µg (25%**) |
| Opakowanie 200 g zawiera 4 porcje ryżu. | |
| *porcja (1/2 woreczka) = 50 g suchego produktu = ok. 100 g produktu po ugotowaniu w wodzie bez soli | |
| **% dziennej referencyjnej wartości spożycia |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Sonko Ryż czerwony do kategorii ryż.
Cena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_Ryz_bialy_4x100_g/27660.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Kupiec_ryz_naturalny_brazowy_4_torebki/30223.htmlCena: 8,49 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Sonko_ryz_basmati/38339.htmlCena: 6,11 zł
PLN https://kupiec.dodomku.pl/Melvit_ryz_parboiled_4x100/45519.html






Koszyk z zakupami